ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

14 47 62 55 - 51 89 59 55 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

9 نکته مناسب برای انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب


1_ بهترین هدایای تبلیغاتی آنهایی هستند که گیرندگان هر روز از آن استفاده کنند نه فقط در زمان های خاصی
اگرهدف از کمپین تبلیغاتی شرکت شما این است نام شما در ذهن مشتریان حفظ شود آیتم هایی را انتخاب کنید که به صورت روزانه از آن استفاده می کنیم مثل لیوان قهوه خوری ، دفترچه یادداشت های روزانه و ساعت های رومیزی
2_اگر پیشرفت و ارتقاء شرکتتان هدف اصلی کمپین تبلیغاتی شماست. هدیه ای انتخاب کنید که به کسب و کارتان مرتبط باشد.اگر قصد دارید هدیه ای بدهید که نام تجاری شما را بیشتر در اذهان مشتریان حک کند هدیه ای بدهید که با کسب و کار شما مرتبط باشد تا در ذهن مشتریان نام شرکت شما بیشتر بماند. مثلاً یک ابزار فروش، یک متر به مشتریانش هدیه می دهد که هر وقت مشتریان از ابزارآلات استفاده می کنند آن را نیز در دسترس داشته باشند که انتخاب خوبی است. قطعا یک خودکار تبلیغاتی به این اندازه نمی توانست جنبه اثرگذاری داشته باشد.
3 – هدیه هایی انتخاب کنید که دوست دارید به خودتان هم هدیه بدهند . بهترین راه برای اینکه متوجه شوید آیا مشتریان و مخاطبان شما از هدیه شما خوشحال شده اند این است که احساس خودتان را  نسبت به آن هدیه ارزیابی کنید اگر فکر میکنید که هدیه قشنگی است پس مشتریان شما هم قطعا این حس را خواهند داشت .
4 – نام شرکت خود را در یک جای مناسب وبه شکل ویژه ای بر روی هدیه قرار دهید . ممکن است تمامی هدایای تبلیغاتی جایی برای درج نام شما نداشته باشند اما اگر این قابلیت را دارند در خصوص اهدای هدایای تبلیغاتی در مناسبت های خاص که ارتباط کمی با کسب و کار شما دارند محتاط باشید . در بیشتر مناسبت ها ، یک هدیه تبلیغاتی کوچک که حکاکی شده یا لگوی پرینت شده شما برروی آن است از هدایای شخصی گران قیمت نیز با ارزش تر هستند .

 

                                                                                    


5-یک هدیه تبلیغاتی که به همکاران و مدیران داده می شود باید تا حدودی شخصی باشد اما نه بیش از حد شخصی اگر می خواهید به مناسبت تعطیلات، اتفاقات خاص زندگی خصوصی مانند تولد، سالگرد ازدواج به کسی هدیه تبلیغاتی بدهید باید از هدایای تبلیغاتی شخصی تر نسبت به هدایای تبلیغاتی حرفه ای تر استفاده کنید. مثلا دادن یک دفترچه یادداشت فانتزی یا پد موس نمی تواند مناسب باشد بلکه باید شخصی تر باشد مثلاً یک حلقه کلید حکاکی شده یا کلاه گلدوزی شده و یا حافظه USB می تواند مناسب این زمان باشد.
6- تهیه هدایای تبلیغاتی را حتما جزئی از بودجه ی خود قرار دهید.هدیای تبلیغاتی یکی از اجزاء کسب و کارشرکت است، اما در برخی کسب و کارها انتظار می رود که هدایای تبلیغاتی در میان شرکت ها بین همکاران ردوبدل شود پس برای آن بودجه ای تخصیص دهید و عنوان آن را حفظ مشتری یا تبلیغات یا ترویج کسب و کار بگذارید.
7 – هدیه ای را انتخاب نمایید که با افتخار نام شرکتتان را بر روی آن درج نمایید . مشتریان شما از طریق هر وسیله  و ابزاری که نام شما بر روی آن باشد با شما قطعا در ارتباط خواهند بود و تماس خواهند گرفت . زمانی که می خواهید یک هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید هدیه ای درنظر بگیرید که بتواند در مورد شما خوب صحبت کند ( شما را خوب جلوه دهد )
8-برای قدردانی از همکاری دیگران هدیه تبلیغاتی دهید در طول سال مواقعی وجود دارد که کارکنان،مشتریان و یا همکاران ممکن است کمک یا همکاری فوق العاده ای داشته باشند و دادن یک هدیه دراین مواقع قدردانی شما را ملموس تر می کند برای قدردانی از پرسنل آن در عموم به آنان هدیه دهید که ارزش بیشتری دارد. 
9 – در اتخاب نوع هدیه از متخصص ها برای انتخاب و طراحی کمک بگیرید کار با یک متخصص حرفه ای در امر تبلیغات ارزش هدایای شما را بالاتر می برد . اکثر شرکت های برتر دنیا با نمایندگان باسابقه قرارداد سالانه می بندند  و از آنها برای هر مرحله از انتخاب و ساخت هدایا کمک می گیرند .

محصولات

 


 

واردات ، تولید و چاپ انواع هدایای تبلیغاتی

درباره ما

مجموعه پارسیس شامل ساعت تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، ست مدیریتی تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی ، آفتابگیر ماشین، کیف تبلیغاتی، ابزار تبلیغاتی، تقویم و سررسید های اختصاصی، هدایای تبلیغاتی ارزان و نمایندگی برند های معتبر بازار می باشد.


پارسیس

15 خرداد، بازار آهنگران، کوچه مسجد جامع ، پاساژ کاشفی، طبقه دوم، پلاک 8

55598951

55624714

 0912-5192527

parsisgift@yahoo.com


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید