ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

14 47 62 55 - 51 89 59 55 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

تاثیر 1 ساله ی تقویم رومیزی تبلیغاتی

یکی از وسایلی که بسیاری از مردم روزانه با آن سر و کار دارند تقویم رومیزی۹۷ می باشد به همین دلیل تقویم رومیزی تبلیغاتی امروزه یکی از روش های تبلیغاتی موثر به حساب می آید. که با کمترین هزینه بیشترین اثربخشی را برای شرکت ایجاد می کند.
تقویم رومیزی تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی چند منظوره ای است که شما با استفاده از این تقویم ها می توانید اطمینان حاصل کنید که نام شرکت تان در طول سال درست جلوی چشم مشتریان خود و سایر مصرف کنندگان قرار دارد و آن ها روزانه از این تقویم ها استفاده می کنند که همین استفاده روزمره از تقویم رومیزی تبلیغاتی یکی از مهم ترین مزیت های آن ها است.
زمانی که ما برای تبلیغات شرکت خود از تقویم رومیزی۹۷ استفاده می کنیم قدمی بیشتر از یک تبلیغات برداشته ایم و آن را به عنوان یک هدیه زیبا و پر مفهوم به مخاطب خود ارائه کرده ایم که باعث می شود مصرف کننده آن را برای مدت طولانی تری نزد خود نگه دارد.
با استفاده روزانه مصرف کنندگان از تقویم رومیزی تبلیغاتی، آگاهی از برند شما افزایش می یابد؛ زیرا که اغلب مردم در طول روز چندین بار به تقویم روی میزشان نگاه می کنند بنابراین با هربار نگاه کردن به تقویم، لوگو و اطلاعات تماس برند شما را می بینند. به این ترتیب می توانید با کمترین هزینه در طول سال بازاریابی و تبلیغات کنید و نام برند خود را هر روز در ذهن مصرف کنندگان تداعی کنید.
در درون سازمان هم می توانید از تقویم رومیزی تبلیغاتی شرکت خود استفاده کنید. هنگامی که در شرکت خود از این تقویم ها استفاده می کنید باعث می شوید توسط هر فردی که وارد شرکت شما می شود دیده شوید و مخاطب یک دید کلی از برند شما و فضای کسب و کارتان به دست آورد. معمولا در طراحی تقویم رومیزی تبلیغاتی از طرح ها و جملات مثبت و انگیزشی استفاده می شود به گونه ای که در مخاطب انرژی ایجاد می کند و مخاطب خود را به زندگی خوش بین میکند و این خوش بینی باعث انگیزش در کارمندان و در نتیجه رونق کسب و کارتان می شود.
از دیگر مزیت های تقویم رومیزی تبلیغاتی برند سازی است. زمانی که مصرف کننده از تقویم رومیزی با لوگوی شرکت شما استفاده می کند به این معنی است که برند شما را تایید می کند و هر کسی تقویم با برند شما را روی میز ایشان ببیند متوجه می شود که با شرکت شما در ارتباط است و این یکی از راه های تایید برند شما است.
استفاده از تقویم رومیزی بسیار به صرفه تر از تبلیغات در تلویزیون، روزنامه و… است و ماندگاری بیشتری دارد. اکثر مردم به تبلیغات روزنامه ها، تلویزیون و… توجه چندانی نشان نمی دهند، هر چند که تبلیغات در تلویزیون جذاب باشد اما به دلیل نیاز به تقویم، هر روز و چندین بار حتما به تقویم رو میزی خود مراجعه می کنند و برند شرکت شما را در ۳۶۵ روز سال در ذهن مشتری نگه می دارد و یکی از موثرترین راه های تبلیغات روزانه است.
به دلیل دوامی که تقویم رومیزی دارد بعد از ۱۲ ماه منقضی می شود و معمولا افراد تمایل دارند تقویم جایگزین همانند تقویم قبلی باشد، بنابراین برای گرفتن دوباره تقویمی مانند تقویم رومیزی قبلی، دوباره به شما مراجعه می کنند که این باعث یک ارتباط موثر و دائمی با مشتریان خود می شود.

محصولات

 


 

واردات ، تولید و چاپ انواع هدایای تبلیغاتی

درباره ما

مجموعه پارسیس شامل ساعت تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، ست مدیریتی تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی ، آفتابگیر ماشین، کیف تبلیغاتی، ابزار تبلیغاتی، تقویم و سررسید های اختصاصی، هدایای تبلیغاتی ارزان و نمایندگی برند های معتبر بازار می باشد.


پارسیس

15 خرداد، بازار آهنگران، کوچه مسجد جامع ، پاساژ کاشفی، طبقه دوم، پلاک 8

55598951

55624714

 0912-5192527

parsisgift@yahoo.com


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید