ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

14 47 62 55 - 51 89 59 55 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

تاثیر هدایای تبلیغاتی در کار شما

 

همانطور که میدانید در دهه اخیر که دادن هدایای تبلیغاتی توسط شرکت های مختلف بیشتر دیده می شود. این هدایای تبلیغاتی ممکن است هدیه های بسیار ناچیز و یا بعضا هدایای ارزشمندی باشند مانند یک خودکار، تقویم، سررسید و یا یک فلش مموری که مطمئنا از آنها ببسیار استفاده می شود. هدایای تبلیغاتی شامل اقلامی چون خودکار، سر رسید، دفترچه یادداشت، تقویم، فلش مموری، کارت های بازی و ... هستند که هرکدام از این اقلام مزایا و معایبی دارند که بسته به نوع مشتریان خود می توان از آنها استفاده نمود. در نظرسنجی هایی که در کشورهای مختلف صورت گرفته است، 72% از مشتریان یا مخاطبان یک کسب و کار اعلام کرده اند که از دریافت کردن هدایای تبلیغاتی بدون در نظر گرفتن ارزش آنها، بسیار خشنود می شوند، این در صورتی است که هرچه ارزش هدایای تبلیغاتی و کابری آنها بیشتر باشد میزان رضایت و خشنودی آنها نیز بیشتر خواهد شد. نکته جالب تر اینکه 65% از این مخاطبان به استفاده ی روزانه از این هدایا اشاره کرده اند. با توجه به این آمارها به راحتی می توان به اهمیت اهدای هدایای تبلیغاتی به مخاطبان خود پی برد.

یکی از مهم ترین مزیت های دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان یا مخاطبان یک کسب و کار، معرفی کردن برند آن شرکت است. مطرح شدن برند شرکت یکی از اهداف مهم برای بسیاری از شرکت ها است که با اهدای هدایای تبلیغاتی به مناسبت های مختلف می توان تا حدود زیادی برند خود را در ذهن مخاطبان خود ماندگار کنید. نکته حائز اهمیت در این مورد، کیفیت اقلام تبلیغاتی است! به یاد داشته باشید در صورتی که اقلام تبلیغاتی شما از کیفیت پایینی برخوردار باشند هیچ گاه نمی توانید کسب و کار خود را در ذهن مخاطبان خود مطرح نمایید علاوه بر این ممکن است تبلیغات شما اثر منفی روی مخاطبان شما بگذارد، پس با کمی دقت بیشتر از کیفیت هدایای تبلیغاتی خود اطمینان حاصل فرمایید. نکته حائز اهمیت بعدی که باید به آن توجه داشته باشید، کاربری هدیه تبلیغاتی شماست.


هدایای تبلیغاتی پارسیس

محصولات

 


 

واردات ، تولید و چاپ انواع هدایای تبلیغاتی

درباره ما

مجموعه پارسیس شامل ساعت تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، ست مدیریتی تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی ، آفتابگیر ماشین، کیف تبلیغاتی، ابزار تبلیغاتی، تقویم و سررسید های اختصاصی، هدایای تبلیغاتی ارزان و نمایندگی برند های معتبر بازار می باشد.


پارسیس

15 خرداد، بازار آهنگران، کوچه مسجد جامع ، پاساژ کاشفی، طبقه دوم، پلاک 8

55598951

55624714

 0912-5192527

parsisgift@yahoo.com


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید